ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗ

Πρωταθλήματα Υποδομής Super League - K17

11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΠΟΛΛΩΝ-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 22 Φεβρουαρίου 2014 13:00 0 - 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ (Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ) 22 Φεβρουαρίου 2014 14:00 4 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΘΛ. ΕΓΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ) 22 Φεβρουαρίου 2014 15:00 7 - 0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 23 Φεβρουαρίου 2014 13:15 1 - 3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ (ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ) 23 Φεβρουαρίου 2014 14:30 0 - 3
ΡΕΠΟ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΠΟΛΛΩΝ-Ο.Φ.Η. 22 Φεβρουαρίου 2014 13:00 0 - 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 22 Φεβρουαρίου 2014 14:00 4 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 22 Φεβρουαρίου 2014 15:00 7 - 0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 23 Φεβρουαρίου 2014 13:15 1 - 3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 23 Φεβρουαρίου 2014 14:30 0 - 3
ΡΕΠΟ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 50
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 20 43
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20 40
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 20 38
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 20 32
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 20 24
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 20 22
8 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20 20
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 20 18
10 ΑΠΟΛΛΩΝ 20 14
11 Ο.Φ.Η. 20 12
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 50
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 20 43
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20 40
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 20 38
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 20 32
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 20 24
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 20 22
8 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20 20
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 20 18
10 ΑΠΟΛΛΩΝ 20 14
11 Ο.Φ.Η. 20 12

7η Αγωνιστική - 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15 Απριλίου 2014 17:00 1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16 Απριλίου 2014 12:00 2 - 1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 25 Απριλίου 2014 12:30 1 - 1
ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15 Απριλίου 2014 17:00 1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 16 Απριλίου 2014 12:00 2 - 1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 25 Απριλίου 2014 12:30 1 - 1
ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Βαθμολογία A' (1-7)
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 62
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 6 50
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6 46
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 45
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 6 44
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 6 35
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6 24
Βαθμολογία A' (1-7)
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 62
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 6 50
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6 46
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 45
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 6 44
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 6 35
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6 24

6η Αγωνιστική - 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 12 Απριλίου 2014 11:30 2 - 1
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ "ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ" 24 Απριλίου 2014 11:00 2 - 1
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 12 Απριλίου 2014 11:30 2 - 1
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-Ο.Φ.Η. 24 Απριλίου 2014 11:00 2 - 1
Βαθμολογία A' (8-11)
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
8 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 29
9 ΑΠΟΛΛΩΝ 6 25
10 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 6 22
11 Ο.Φ.Η. 6 22
Βαθμολογία A' (8-11)
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
8 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 29
9 ΑΠΟΛΛΩΝ 6 25
10 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 6 22
11 Ο.Φ.Η. 6 22

7η Αγωνιστική - 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 12 Απριλίου 2014 12:00 2 - 2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΙΣΧΟΥ 13 Απριλίου 2014 10:30 1 - 0
Π.Α.Ο.Κ.-SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13 Απριλίου 2014 13:00 2 - 3
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΡΗΣ 12 Απριλίου 2014 12:00 2 - 2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 13 Απριλίου 2014 10:30 1 - 0
Π.Α.Ο.Κ.-SKODA ΞΑΝΘΗ 13 Απριλίου 2014 13:00 2 - 3
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 SKODA ΞΑΝΘΗ 24 53
2 Π.Α.Ο.Κ. 24 53
3 ΑΡΗΣ 24 45
4 ΒΕΡΟΙΑ 24 27
5 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 24 23
6 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 24 21
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24 12
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 SKODA ΞΑΝΘΗ 24 53
2 Π.Α.Ο.Κ. 24 53
3 ΑΡΗΣ 24 45
4 ΒΕΡΟΙΑ 24 27
5 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 24 23
6 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 24 21
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24 12

Τελικός

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 09 Μαΐου 2018 19:00 1 - 1
Ο Ολυμπιακός επικράτησε στα πέναλτι με 4-3
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 09 Μαΐου 2018 19:00 1 - 1
Ο Ολυμπιακός επικράτησε στα πέναλτι με 4-3