ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗ

Πρωταθλήματα Υποδομής Super League - Novasports K17

11η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 25 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ (Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ) 25 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Β' ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΛΑΥΡΑΣ) 26 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ... 0000-00-00 00:00 -
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Ο αγώνας "ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ" αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. 25 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 25 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 26 Νοεμβρίου 2017 11:30 -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0000-00-00 00:00 -
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Ο αγώνας "ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ" αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 9 23
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9 22
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 9 19
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 8 15
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 9 12
6 A.E.K. 9 8
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 8 8
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 8 3
9 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 9 0
Βαθμολογία Όμιλος A'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 9 23
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9 22
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 9 19
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 8 15
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 9 12
6 A.E.K. 9 8
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 8 8
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 8 3
9 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 9 0

11η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΚΑΝΟΝΙ) 25 Νοεμβρίου 2017 11:00 -
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ EMILEON 25 Νοεμβρίου 2017 11:00 -
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ EPIRUS 26 Νοεμβρίου 2017 15:00 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. 25 Νοεμβρίου 2017 11:00 -
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 25 Νοεμβρίου 2017 11:00 -
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. 26 Νοεμβρίου 2017 15:00 -
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 8 19
2 Π.Α.Ο.Κ. 8 15
3 Α.Ε.Λ. 9 14
4 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 8 11
5 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 9 9
6 Α.Ο.Κ. 7 7
7 ΛΑΜΙΑ 9 5
Βαθμολογία Όμιλος B'
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 8 19
2 Π.Α.Ο.Κ. 8 15
3 Α.Ε.Λ. 9 14
4 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 8 11
5 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 9 9
6 Α.Ο.Κ. 7 7
7 ΛΑΜΙΑ 9 5